Vianočné a novoročné sms

Krásne Vianoce chcem vám priať, aby mal človek človeka rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten nový rok za to stál.

Veselé Vianoce a šťastný nový rok, do práce zdravíčka, na stôl chlebíčka, do duše milosti, do srdiečka radosti.

Nech zvony zvonia a srdcia plesajú, nech sviece horia a čase štrngajú, teraz keď ku šťastiu je iba krok, prajem Vám krásne Vianoce a šťastný Nový rok.

Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, užite si spoločne, krásne sviatky vianočné a nech dlho prevláda novoročná nálada.

Nech nový rok splní Vaše priania, anjeli nech Vaše cesty chránia a problémy nech sa Vás stránia!

V novom roku žiadne nehody, iba veselé príhody, doma veľa pohody, nepoznať žiadne nezhody a peňazí dostatok na hody.

Na stromčeku sviečka svieti, pokoj, šťastie nech k Vám letí. A keď rozžiaria sa Vaše tváre, by hojnosti ste mali stále.

Prišiel do svojho vlastného a vlastní ho neprijali! Ale všetkým, ktorý ho prijali, dal moc stať sa deťmi Božími, tým, ktorý veria v jeho meno.

Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie, lásku a pohodu v novom roku.

Na vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne, pokoj radosť a posilu, nielen v túto svätu chvíľu, ale aj v Novom roku, nech Vás a Vašich blíznych vedie v každom kroku.

Až sviatočné zvony odbijú polnoc a oznámia príchod čarokrásnych Vianoc, zabudni hneď na všetky starosti a preži chvíle v zdraví, šťastí a radosti.

Radosť a šťastie, krásu a nehu, nech Ti prinesie vianočný sen. Posielam Ti ho po vločkách snehu, zachyť ho v dlaniach v ten zázračný deň.

1 2 3

 

2000 - 2014 MojMobilWeb.sk
zvonenia na telefon, hry na mobil - MojMobilWeb.sk | mapa webu
zásady ochrany osobných údajov
kontakt zavináč mojmobilweb.sk