MP3 / reálne zvonenia na mobil

Vianočné reálne zvonenia zadarmo

Vianočné zvonenia vo formáte MP3 a AAC/M4R pre Apple

reálné mp3 zvonenia zadarmo

Afternoon, Archipelago, Bird Box, Dewdrop, Earl’s Torch, Mountain Peaks, Shimmering

 

slovenské a české reálne zvonenia na mobil podľa interpreta

zahraničné reálne zvonenia na mobil podľa interpreta

Reálne / MP3 zvonenia na telefon sú treťou generáciou zvonení ich kvalita je veľmi blízka normálnym pesničkám. Objavili sa okolo roku 2003 a stali sa nástrojom ako dostať na mobil skutočné pesničky ako zvonenie. Ich predchodcom sú monofónne zvonenia a polyfonické zvonenia.

Kvalita týchto zvonení je skoro rovnaká ako pri hudbe z rádia, k dispozícii je oproti iným zvoneniam aj spev. Sú to jednoznačne najkvalitnejšie zvonenia aké môžete do mobilu dostať.

Prvé telefóny vedeli prehrať reálne zvonenia len vo formáte AMR, neskôr vedeli prehrať ako zvonenia súbory WAV, MP3 a v súčasnosti je možné prehrávať aj súbory vo formátoch WMA a AAC.

MP3 / reálne zvonenia podporujú skoro všetky najnovšie mobilné telefóny.

Ponúkame zvonenia od viacero interpretov a skupín, ktoré si môžeš stiahnuť na mobil. Pravidelné pridávanie nových mp3 zvonení je samozrejmosťou.

články na tému mp3 / reálne zvonenia

Nové zvonenia pre Nokiu nahral Bratislavský symfonický orchester
Nokia v spolupráci s Bratislavským symfonickým orchestrom vytvorila 25 originálnych zvonení, ktoré vychádzajú zo súčasnej klasickej a filmovej hudobnej tvorby. Niektoré zo zvonení už teraz môžete nájsť v telefónoch Nokia Lumia 920 a Nokia Lumia 820 s novým systémom Windows Phone 8 od Microsoftu. Fínska spoločnosť o tom informovala na svojom oficiálnom blogu.
celý článok

 

2000 - 2014 MojMobilWeb.sk
zvonenia na telefon, hry na mobil - MojMobilWeb.sk | mapa webu
zásady ochrany osobných údajov
kontakt zavináč mojmobilweb.sk